“Yelo Bank” yüksək faizli depozit təklif edir!
“Yelo Bank”da əmanət hesabı açmaqla vəsaitini etibarlı şəkildə qoruya və yüksək faiz dərəcələri ilə gəlirini artıra bilərsən. Belə ki, Bankın Yelo Sabit məhsulu ilə AZN valyutasında açılan əmanətlərə maks. 12% gəlir təklif olunur. Minimum 100 AZN olmaqla istənilən məbləğli vəsaiti 6 aydan 24 ayadək olmaqla Banka əmanət etmək mümkündür. Gəlir faizləri aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Aylıq seçimi etmiş müştərilər gəlirlərini Bankdan hədiyyə edilən Yelo Light kartı ilə əldə edəcəklər. Əmanətin müddətinin uzadılması avtomatikdir. Qeyd edək ki, “Yelo Bank”da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin Sığortalması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır.
Əmanət yerləşdirmək üçün istənilən “Yelo Bank” xidmət mərkəzinə yaxınlaşa və yaxud Yelo App vasitəsilə onlayn əmanət hesabı aça bilərsən. Yelo App-də əmanət hesabı açmaq üçün heç bir fiziki sənəd tələb edilmir, sənədlər SIMA vasitəsilə imzalanır, beləliklə bütün proses tam onlayn qaydada baş verir. Əmanət məbləğini həm Yelo Bank-dan olan kart və ya cari hesabların, həm də tətbiqə əlavə edilmiş digər bank kartların vasirtəsilə köçürə bilərsən.
Əmanətin Yelo Bank-da etibarlı qorunmaqla yanaşı, həm də qarşıdakı illərdə maliyyə təminatçın olacaq. Daha ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/4dFcvu9
Bank xidmətləri (https://www.yelo.az/az/individuals/deposits/yelo-sabit/) haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.