Suraxanı rayonu Heydər Əliyev Mərkəzində şəhid mayor Murad Məmmədova həsr edilmiş anım günü
Suraxanı rayonu Heydər Əliyev Mərkəzində şəhid mayor Murad Məmmədova həsr edilmiş Anım günü keçirildi. Tədbirdə Şəhidin atası Yaşar Məmmədov, anası Mürvət xanım, Şəhid anaları, müharibə əlilləri, müharibə iştirakçıları, Millət vəkili Qaya Məmmədov, YAP Suraxanı rayon Təşkilatının sədri Vüqar Seyidov, şair-publisist İmran Güllübulaqlı, AVMVİB-nin beynəlxalq əlaqələr üzrə müavini e.o. polkovnik Elmar Hüseynov , AVMVİB-nin Suraxanı şöbəsinin sədri Eldar Rüstəmov, Dövlət Sərhəd Xidmətinin zabit heyyəti, Şəhid ailələrinin 7ctimai Birliyinin sədri Nəsibə Əliyeva, Suraxanı rayonu İcra Hakimiyyətinin şəhid ailələri, müharibə əlilləri, müharibə iştirakçıları ilə iş şöbəsinin rəisi e.o. polkovnik- leytenant Elmar Hüseynov, 278 saylı tam orta məktəbin direktoru Sevinc Hüseynova, Suraxanı rayonu ictimaiyyətinin nümayəndələri, məktəblilər iştirak etdilər. Tədbirdə şəhid mayor Murad Məmmədova həsr edilmiş sənədli film nümayiş etdirildi. Çıxış edənlər şəhid mayor Murad Məmmədov haqqında xatirələri ilə bölüşdülər. Tədbir 278 saylı məktəbin şagirdlərinin ifasında geniş və maraqlı ədəbi-bədii kompozisiya ilə yekunlaşdı.
23-02-2024, 21:15
Suraxanı rayonunda Şəhid Muxtar Qasımlının Ad günü qeyd olundu.
18-11-2024, 16:51
Şəhid Ruslan Hümbətova həsr edilmiş tədbir Gəncə şəhərində keçirildi.
12-04-2024, 14:59
Ağstafada şəhid Elşad Həsənovun Anım günü keçirildi.
8-06-2024, 15:08
AVMVİB nümayəndələri Şəhid ailələrinı ziyarət etdilər.
9-05-2023, 21:10
Qayğıya ehtiyacı və Əlilliyi olan Şəxslərə Dəstək İctimai Birliyin sədri Yasəmən Qəyyumlu və sədri müavini Lalə Həşimova Vətən müharibəsinin qəhrəmanı şəhid Hacıyev Elmaz Elmar oğlunun anım gününə həsr olunmuş tədbirdə iştirak ediblər