Hamımızın sevimlisi Jalə Ağakişiqızının doğum günüdür
Bu gün Azərbaycan informasiya məkanında öz dürüstlüyü, peşəkarlığı və vətənpərvər mövqeyi ilə seçilən dəyərli bir insanın – "Zeferyolu.az" informasiya agentliyinin rəhbəri Jalə Ağakişiqızının doğum günüdür. Bu əlamətdar gün münasibətilə onu ürəkdən təbrik edir, ona möhkəm can sağlığı, sonsuz uğurlar və yeni yaradıcılıq nailiyyətləri arzulayırıq.
Jalə Ağakişiqızı təkcə jurnalist kimi deyil, həm də ictimai xadim kimi cəmiyyətdə böyük hörmət və nüfuz qazanıb. O, daim milli maraqlarımızı qoruyan, şəhid ailələrinə, qazilərə və vətənpərvərlik ruhunun təbliğinə həsr olunmuş layihələrə dəstək verən bir media rəhbəri kimi tanınır. Onun rəhbərlik etdiyi "Zeferyolu.az" informasiya agentliyi qısa müddətdə etibarlı informasiya mənbəyinə çevrilib, oxucuların etimadını qazanıb.
Jalə xanım öz fəaliyyəti ilə göstərir ki, jurnalistika sadəcə xəbər yaymaqdan ibarət deyil – bu, həm də Vətənə, xalqa, dövlətə xidmət missiyasıdır. Onun yazılarında, reportajlarında və sosial mövqeyində hər zaman dürüstlük, obyektivlik və vətəndaş mövqeyi ön planda olub.
Doğum günü münasibətilə bir daha onu təbrik edir, hər zaman sevilən, dəyər verilən, örnək bir xanım kimi xalqımıza və dövlətimizə xidmət yolunda uğurlarının davamlı olmasını arzulayırıq. Jalə Ağakişiqızı kimi ziyalı və vətənpərvər xanımların varlığı cəmiyyətimiz üçün əvəzsiz bir qazancdır.
Ad gününüz mübarək, dəyərli Jalə xanım!
14-04-2024, 13:48
JALƏ XANIM AD GÜNÜNÜZ MÜBARƏK!
6-06-2024, 11:04
ŞƏKƏR SADIQOVANI TƏBRİK EDİRİK!
24-02-2025, 17:48
"Zeferyolu.az" informasiya agentliyinin rəhbəri Jalə Ağakişiqızı yazır: "Atlar ölüb, itlərin bayramıdır".
12-02-2023, 21:48
Zeferyolu.az informasiya agentliyinin rəhbəri Jalə Ağakişiqızının təqdimatında parapsixoloq və ekstranses Etibar Nəsibovla müsahibəsi