“Kontakt” artıq Binədə: Açılışa özəl 60%-dək ENDİRİM
“Kontakt” mağazalar şəbəkəsi bu ilin son mağazasını paytaxtın Binə qəsəbəsində təqdim edib. Şəbəkə əyləncəli, bol hədiyyəli, bol endirimli açılış tədbiri ilə Yeni il qabağı Binə sakinlərinə əsl bayram ab-havası yaşadıb.
Mağaza ziyarətçiləri arzuladıqları məhsulları öz doğma ünvanlarından 60%-dək endirimlərlə ala biliblər. Nəzərinizə çatdıraq ki, 1500 kvadratmetr sahəsi olan üçmərtəbəli mağazada rəqəmsal - smartfon, notbuk, televizor, kiçik və böyük məişət, qab-qacaq, ev tekstili, mebel bir sözlə, 30 000-dən çox çeşiddə hər növ ehtiyaca və büdcəyə uyğun məhsulların satışı həyata keçirilir.
Açılışa qatıla bilməyənlər üzülməsin. Çünki sərfəli kampaniya yanvar ayının 7-dək davam edəcək. Yeni açılmış Binə mağazasına üz tutan müştərilər nağd alışda endirimlərlə yanaşı, hissəli alışda da sərfəli imkanları dəyərləndirə bilərlər.
Belə ki, yalnız yanvarın 7-dək bu mağazada smartfonlar ilkin ödənişsiz, 12 ay faizsiz, televizor, məişət texnikası, ev tekstili və qab-qacaqlar 18, mebellər isə 24 aylıq ilkin ödənişsiz, faizsiz, həmçinin komissiyasız şərtlərlə təqdim olunacaq.
İndi isə vaxt itirmədən gəlin cəlbedici təkliflərə nəzər salaq. Beləliklə:
-190 sm ekranlı, smart “Toshiba” televizorunu nağd alışda 3000 deyil, yarı qiymətinə;
- 7 kiloqram tutumlu LG paltaryuyanını 1300 yox, endirimlə cəmi 800 manata;
- 2000 Vt gücü olan, keramik altlıqlı “Philips” ütüsünü 100 yerinə, cəmi 50 manata;
- Yataq mexanizmli və bazalı “Novella” 3 yerli divanını isə 480 yox, cəmi 280 manata ala bilərsiniz.
Odur ki, bayram fürsətlərini əldən verməmək üçün Binə qəsəbəsi, Əli İsazadə küçəsində yerləşən “Kontakt” mağazasına mütləq gəlin! “Luks Palace”-ın yaxınlığı.