“Referans” növbəti dəfə Naxçıvan əhalisini sevindirəcək
Ölkənin səhiyyə sahəsində özünəməxsus yeri olan “Referans Klinik Laboratoriya və Poliklinika Mərkəzi”nin fəaliyyətə yeni başlayan Naxçıvan filialı növbəti qəbullarını keçirəcək.
“Qafqazinfo” xəbər verir ki, Naxçıvan səhiyyəsinin inkişafına dəstək olaraq fəaliyyətə başlayan “Referans Naxçıvan Tibb Mərkəzi”ndə Bakıdan dəvətli müxtəlif ixtisaslı bir çox təcrübəli həkimlərin qəbulları 10 və 17 avqust tarixlərində keçiriləcək.
10 avqustda Bakıdan dəvət olunmuş endokrinoloq dr. Fərhad Burzu, uşaq endokrinoloqu dr. Ziya Qurbanov və fizioterapevt-reabilitoloq uzman dr. Məhəmməd Şükürovun qəbulları keçiriləcək.
17 avqustda isə ümumi cərrah prof. op. dr. Kənan Yusif-zadə, daxili xəstəliklər uzmanı uzm. dr. Həbib Sahratov, cərrah mama-ginekoloq op. rr. Arzu Məmmədova, ağciyər həkimi-pulmonoloq dr. Əsəd Beydullayev, pediatr-infeksionist dr. Aytən Ziyadova, kardioloq dr. Səadət Məmmədova, USM həkimi dr. Nigar Həmidovanın qəbulları həyata keçiriləcək.
Həkim qəbuluna öncədən yazılmağınız mütləqdir.