Elektrikli avtomobil qazanmaq imkanı
"Expressbank" ASC-nin VISA kart istifadəçiləri ilə keçirdiyi Şans Ekspressi lotereyasının artıq IV rübü başlayıb!
2024-cü ilin aprel ayından start götürən bu lotereyada artıq 111 şanslı qalib müxtəlif qiymətli hədiyyələr qazanıb. Onlardan 3 nəfər SUPER UDUŞ olan ELEKTRİKLİ AVTOMOBİL qalibləridir. Bundan başqa, ötən üç rübdə onlarla son model iPhone, Apple Watch və AirPods öz qaliblərini tapıb.
Qaliblərin seçim prosesi Bankın rəsmi sosial media hesablarında açılan canlı yayım zamanı təsadüfi seçim proqramı ilə müəyyən olunur.
Öncəki tirajlarda qalib olan şanslı müştərilərimizi buradan tanıya bilərsiniz.
LOTEREYA DAVAM EDİR və SON 1 ədəd Volkswagen ID4 Pure+, 6 ədəd iPhone 16, 10 ədəd Apple Watch 10 və 20 ədəd AirPods 4 ANC öz qaliblərinə çatmağı gözləyir.
Lotereya haqqında daha çox və ətraflı məlumatı buradan əldə edə bilərsiniz.
Lotereyaya qoşulmaq üçün "Expressbank"ın VISA kart istifadəçisi olmaq yetərlidir!
Belə ki, "Expressbank" VISA kartları ilə alış-veriş zamanı hər 10 AZN ödənişdə qalib olmaq üçün şanslar qazanacaqsınız. Kart sifarişi üçün buraya keçid edin.
"Expressbank" Bakı və regionlarda 16 filialı ilə fəaliyyət göstərir. Bankın məhsul və xidmətləri ilə www.expressbank.az saytından, 132 Məlumat Mərkəzindən və yaxud sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrindən tanış ola bilərsiniz.
"Expressbank” Azərbaycan Mərkəzi Bankının verdiyi 30 dekabr 1992-ci il tarixli №119 lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir.
Ünvan: Bakı şəhəri Yusif Vəzir Çəmənzəminli küəsi, 134C.
"Expressbank" – İşiniz rahat getsin!