AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanı!
10-02-2025, 11:25
Sizin yerli Avropa bankınız - AccessBank, müştərilərinə yüksək gəlir və əlavə bonuslar əldə etmək imkanı qazandıran yeni depozit təklifi təqdim edir. Məqsədimiz müştərilərimizə əmanətlərin səmərəli idarə edilməsi üçün maliyyə həllərinin təqdim edilməsidir.
Yeni təklif ilə AccessBank-ın müddətli depozitinə pul yatıranlar 12%-dək gəlirlə limitlənmir. 100 000 AZN-dən yuxarı əmanət yerləşdirənlər illik 12 %-dək gəlir + 0,25 % bonus qazanmaq imkanı əldə edir. Qeyd edək ki, + 0,25 % bonus imkanı – müddəti 18-24 ay olan, faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə açılan əmanətlər üzrə keçərlidir.
Müddətli əmanət haqqında ətraflı məlumat: https://bit.ly/3xSA8zS
AccessBank-da depozit yerləşdirməyin üstünlükləri:
• Tamamilə beynəlxalq səhmdarlara malik bankın müştərisi olursunuz.
• Sərfəli depozit faizi əldə edirsiniz.
• Banka yerləşdirilən depozitlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən qorunur.
Siz də pulunuzu AccessBank-a yatırın, gəlirinizi daha da artırın!
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 21-i bölgələrdə olmaqla, 35 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .
Bankın xidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün 151 Əlaqə Mərkəzinə zəng etmək, həmçinin www.accessbank.az saytına və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə (Facebook, Instagram, LinkedIn) müraciət edə bilərsiniz.
*AccessBank QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.
14-11-2024, 12:44
“Yelo Bank” yüksək faizli depozit təklif edir!