Qaraçuxur bələdiyyəsi tərəfindən iftar süfrəsi açılıb
Xezertv.info xəbər verir ki, Suraxanı RİH-in təşəbbüsü və Qaraçuxur bələdiyyəsinin təşkilatçılığı ilə Yeni Günəşli yaşayış massivindəki Fatmeyi-Zəhra məscidində 150 nəfərin iştirakı ilə iftar məclisi təşkil olunub.
Belediyye.info xəbər verir ki, tədbirdə 40 nəfərə yaxın şəhid ailəsinin üzvləri, 25 qazi və Vətən müharibəsi iştirakçısı, qəsəbə ictimaiyyətinin nümayəndəsi və din xadimləri iştirak ediblər.
İftar məclisində tədbirin təşkilatçılarına təşəkkürünü bildirən Fatmeyi-Zəhra Məscidinin din xadimləri iftar süfrəsində iştirak edənləri salamlayaraq dövlət tərəfindən dini-mənəvi dəyərlərimizə göstərilən diqqət və qayğıdan söhbət açıblar.
Tədbirdə Qurani-Kərimdən ayələr oxunub, dualar səsləndirilib.
8-04-2024, 22:10
“Dayaq” Təşkilatı, Nərimanov RİH və “Modern İnkişaf və Ailə” İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə Ramazan ayı münasibətilə şəhid ailələri və Vətən müharibəsi əlilləri üçün iftar süfrəsi təşkil edilib
8-04-2023, 17:38
“Qayğıya Ehtiyacı və Əlilliyi Olan Şəxslərə Dəstək” İctimai Birliyi şəhid ailələri və qazilər üçün iftar süfrəsi təşkil edib