“Kontakt”da çox gözlənən o “Gün gəldi” - Bütün məhsullar faizsiz, komissiyasız
Qızmar yayın ən sevindirən günləri “Kontakt” mağazalar şəbəkəsində yaşanacaq! Şəbəkə budəfəki “Gün gəldi” kampaniyasında sizləri 50%-dək endirim və 24 ayadək hissəli ödəniş şərtləri ilə sevindirir.
Bu gündən başlayan “Gün gəldi” kampaniyası çox sevilən - nağd alışda 50%-dək endirimləri də özü ilə bərabərində gətirir. Kampaniyanın daha da sərfəli tərəfi isə endirimli qiymətlərlə aldığınız məhsulları 6 dəfəyə bölərək hissə-hissə ödəmək imkanıdır.
Bu yay hər kəs istəklərinə çox rahatlıqla qovuşacaq. Çünki iyulun 21-dək davam edən bu kampaniyanın fürsətləri hər zövqə və büdcəyə uyğundur. Məsələn, bu günlərdə texnologiya həvəskarları smartfon və notbukları 18 ayadək, qulaqlıq və smart saatları 18 ay hissəli alış şərtləri ilə əldə edə bilər. Daha çox əyləncə, funksionallıq, estetika istəyənlərə də televizor, məişət texnikası, qab-qacaq və ev tekstilini 18 aya ödəmə imkanı verilir. Evinizə, ofisinizə yeni dizayn gətirəcək mebelleri isə uzun müddətə – tam 24 aylıq müddətə əldə edə bilərsiniz. Həm də, yuxarıda sadalanan hissəli alış müddətlərində ilkin ödəniş, faiz və komissiya kimi tələblər yoxdur.
Bu günlərdə:
256 Gb-lıq, Super Amoled ekranlı Samsung Galaxy A35 smartfonunu ayda sadəcə 50 manata;
30-40 m2 sahəni əhatə edən, qənaətcil sinifə aid Aux kondisionerini aylıq 56 manata;
411 lt tutumlu və No Frost əritmə sistemli Samsung soyuducusunu ayda 100 manata;
165 sm diaqonallı, 4K görüntülü və Smart texnologiyalı Lg televizorunu indi 3570 yox, 2150 manata;
100x90x200 sm ölçülü Oden adlı gənc çarpayısını isə 240 yox, 170 manata ala bilirsiniz.
Bu və daha on minlərlə məhsula olan super sərfəli təkliflər artıq heç kimə sirr deyil.
Odur ki, indi “Kontakt” mağazalarından və ya kontakt.az saytından arzuladıqlarınızı alıb “nəhayət, o “Gün gəldi”” deməyin əsl vaxtıdır!