“City Garden Narimanov”da təhvilə sayılı günlər qaldı - “Kristal Abşeron!”
9-05-2025, 11:24
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər, özü də faizsiz kreditlə – bu fürsəti əldən verməyin!
Birinci mərhələsində təmir işləri yekunlaşmaq üzrə olan “City Garden Narimanov”da premium mənzillər cəmi 30% ilkin ödəniş və 36 ayadək daxili, faizsiz kreditlə təqdim olunur. Bu fürsətdən yararlanmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.
“Kristal Abşeron” imzası daşıyan bu layihə “N.Nərimanov” metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Həmçinin, Şəki dairəsindən kompleksə doğru çəkilən yeni yolun inşası sürətlə davam edir, bu da kompleksə nəqliyyat baxımından daha qısa və rahat çıxışı təmin edəcək.
Təhvilin son mərhələsində olan kompleksdə təmir prosesi Avropa brendləri ilə aparılır: Grohe (Almaniya) hamam aksesuarları, Gewiss (İtaliya) elektrik avadanlıqları, Prysmian Group (İtaliya) kabellər, Mitsubishi (Yaponiya) liftlər, Guardian Glass (ABŞ) pəncərə şüşələri.
Kompleks daxilində dövlət və özəl olmaqla, 2 məktəb, 2 bağça, klinika, açıq və qapalı hovuz, hipermarket, stadion, kinoteatr və Mall da fəaliyyət göstərəcək. Hazırda Mall tikintisinə başlanılıb, həyətyanı sahələrdə işlər sürətlə davam etdirilir. Layihənin ən üstün cəhətlərindən biri 2000-dən çox ağaca malik, 17,3 hektarlıq geniş və yaşıllıqlarla zəngin həyətinin olmasıdır.
Üstəlik, hal-hazırda davam edən “Premium” lotereya çərçivəsində bu layihədən mənzil alan hər kəs Porsche Taycan, avtodayanacaq, 2 nəfərlik Maldiv tətili, iPhone 16 Pro və daha bir çox dəyərli hədiyyələr qazanmaq şansı əldə edir.
Alıcılara həm ipoteka, həm də daxili, faizsiz kredit seçimləri təklif olunur. Seçim sizindir, mənzilləri yerində görmək və satış şərtləri ilə tanış olmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.